Gizlilik Sözleşmesi

Alatlı Global Lojistik ve Gümrük Müşavirliği A.Ş. ve Alatlı Lojistik ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ., müşterilerinin kişisel bilgilerini asla üçüncü şahıslara satmaz, kiralamaz ve hiçbir şekilde farklı amaçlar için kullanmaz. Kaydedilen veriler https://www.alatli.com/ kayıt sisteminde saklı tutularak sadece iletişim, güvenlik ve duyuru çalışmalarında kullanılabilir.

Bu işlemler;

  • Sipariş teslimatı için iletişim bilgilerini kullanmak,
  • Herhangi bir dolandırıcılık ve kötü niyetli faaliyetlere karşı ilgili mercilere bilgi akışının sağlanması,
  • Ürünlerimiz hakkında tanıtım ve bilgilendirme içerikli yazışmalar, basılı yayınlar, basın bültenleri, bildirimler göndermek
  • Sizinle ilgili olabilecek ürün ve servislerle alakalı bilgi sağlamak,
  • Arz ve Talep analizi ve Pazar araştırması yapmak.

Kişisel bilgilerinizi sadece Alatlı Global Lojistik ve Gümrük Müşavirliği A.Ş. ve Alatlı Lojistik ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. bünyesindeki personel görmektedir.

Alatlı Global Lojistik ve Gümrük Müşavirliği A.Ş. ve Alatlı Lojistik ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. gizlilik ilkelerine son derece duyarlı çalışmaktadır, fakat sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla yönlendirilen diğer sitelerin, gizlilik ilkelerine uyacağını garanti etmemekte olup güvenlik ihlali durumundan asla sorumlu değildir. Bu nedenle yönlendirildiğiniz sitelerin gizlilik ve güvenlik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz. Yukarıda belirtilen hizmet ve uygulamalardan muaf olmak istiyorsanız, lütfen müşteri hizmetleri ile e-posta ya da telefon ile irtibat kurunuz.