Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığı ; hem dünyada, hem de Türkiye'de hızla gelişiyor. Türkiye'de daha önceki yıllarda gerekli önem verilmemiş olmasına rağmen, son on senede yapılan atakla çok daha iyi seviyelere geldi. Hem denizyolu taşımacılık taleplerinin artmasıyla hem de müşterilerimiz ihtiyaçlarını karşılama noktasında pozitif etkileri olacağını düşünerek biz de denizyolu taşımacılık hizmeti veriyoruz. Alatlı olarak müşterilerimizin transit süre ihtiyaçlarına göre gerekli analizleri yaparak, alternatif rota ve armatör opsiyonlarla butik hizmet veriyoruz. Tecrübe ve uzmanlık altyapımız sayesinde entegre çözümler sunabilme yeteneğimizle, farklı lokasyonlara ve müşteri ihtiyaçlarına göre kara-deniz, deniz-demiryolu gibi Intermodal seçenekleri de sunmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Taşımacılık Türü Sizin İçin Daha Uygun?
Kargo göndermeden önce hangi taşımacılığın en uygun olduğunu öğrenmek için firmamız ile görüşme sağlanabilir. Karayolu ile taşımacılık yaparken genellikle büyük sevkiyat tırları kullanılır. Gönderilecek ülkeye göre birkaç araç değişim noktası olabilir. Her aktarım, farklı bir taşımacılık türüne dahil edilebilir, bunun için gönderi öncesi hangisinin sizin için uygun olduğuna karar verilmelidir.
Depolama Hizmeti Sağlıyor Musunuz?
Müşterilerimizin, operasyon maliyetlerini azaltmak ve lojistik süreçlerini iyileştirmek için depolama aşamalarında gümrüklü ve gümrüksüz depolarımızda destek oluyoruz.

Alatlı'nın sunduğu tüm çözümleri öğrenmek ve ihtiyacınıza uygun hizmeti bulmak için

İşiniz için hangi lojistik yolunun daha hızlı ve çevreci olacağına karar veremediyseniz, Alatlı olarak müşterilerimize kaliteli, inovatif ve güvenilir hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.